درباره ما بیشتر بدانید

شرکت «آرمان رخش غزل» با علامت تجاری «هیما» در حوزۀ صنایع دستی و هنرهای سنتی با همکاری تعدادی از کارشناسان خبره و هنرمندان این عرصه فعالیت خود را آغاز نموده است.

شرکت «آرمان رخش غزل» با علامت تجاری «هیما» در حوزۀ صنایع دستی و هنرهای سنتی با همکاری تعدادی از کارشناسان خبره و هنرمندان این عرصه فعالیت خود را آغاز نموده است.

مجموعۀ هیما، با حمایت از هنرمندان ارزشمند این مرز و بوم از طریق جمع آوری آثار برجسته و نفیس آنان و نمایش این مجموعه ها در فروشگاه های خود، می کوشد گامی مثبت در راستای معرفی و گسترش شناخت جامعه نسبت به این هنرها بردارد.
هیما، با هـدف ارتقـای سطح کیفـی تولیـدات صنایع دستی، حفظ و احیای هنرهای سنتی ایران، به ارائه مشاوره های تخصصی در تمامی زمینه های مـرتبط با این هنر-صنعت، از طراحی محصول و تهیه مواد اولیه گرفته تا بازاریابـی و فـروش و بهبـود فضای کسب وکار می¬پردازد و دست ساخته های هنرمندانه ای را به زندگی ما وارد می کند که هریک اشـاره ای به جهان زیبـاشناسی اصیل و سبک زندگی سنتی ایرانی دارند.
هیما علاوه بر جنبه های تولیدی و اقتصادی، ورود به ساحات علمی، پژوهشی، اجرایی و ترویجی هنرهای سنتی و صنایع دستی ایران را در دستور کار خود قرار داده و در ده ها برنامه ای که در دست اقدام و اجرا است، تلاش می نماید قدم های نوین اما مؤثری در خصوص جنبه های مغفول واقع شده در این زمینه بردارد و ظرفیت ها و قابلیت های باور نکردنی آنها را فعال نماید.
و هیماعلامت تجاری شرکت آرمان رخش غزل است که بر روی صنایع دستی و هنرهای سنتی با کیفیت و اصیل ایرانی قرار می‌گیردهیما در لغت و در زبان کردی، به معنای ایماواشاره است.
هیما، دست‌سازهای هنرمندانه‌ای را به زندگی ما وارد می‌کند که هریک اشاره‌ای به جهان زیبای هنر و صنعت ایرانی دارند.

برآنیم

تا با قرار گیری در جایگاه برندی محبوب در ارتقا کیفی صنایع دستی ایران و با هدف حفظ و احیای شیوه های سنتی در هنرهای سنتی ایران ، تولید همراه با طراحی متناسب برای کاربرد و تزئین به طور توأمان در زندگی امروز در معرض دید عموم قرار دهد و به تداوم حیات و تعالی این میراث زیبا و ‌ملی یاری رساند. بستری را فراهم مینماییم که همگام با حمایت از تولیدکنندگان مستعد صنایع دستی و هنرهای سنتی ، ثمره تلاش هنرمندان ایرانی به شکلی شایسته و زیبا در بازارهای داخلی و بین المللی شناسانده شود .

ماموریت

– حفظ و احیاء هنرهای سنتی ایران با نگاهی نو به هنرهای صناعی
-سازمان‌دهی اطلاعات صنایع‌دستی و ایجاد دسترسی و کاربرد آن در بهترین شکل ممکن برای متقاضیان و شناساندن صنایع‌دستی اصیل ایرانی به جهان.
– ما با تمام وجود بر این باوریم که باقدرت ایده‌ها، می‌توانیم راهی در شناسایی هنر و فرهنگ ملل ایرانی برای تغییر نگرش‌ها و شیوههای زندگی ایجاد نماییم.
– ساماندهی و بهینه‌سازی تولید صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و پایانه‌های صادراتی.
– ایجاد پیوند میان متخصصان این صنعت در سرتاسر جهان برای بهبود سازندگی و موفقیت آن‌ها.
– خلق فرصتهای اقتصادی
-حمایت از تولیدات ملی و کالای ایران
– کمک به ایجاد زیرساخت‌های لازم برای بازارچه‌های صنایع‌دستی در مناطقی باقابلیت تجاری باهدف دستیابی به بازارهای گسترده در جهت توسعه فروش.
– صنایع‌دستی و هنرهای سنتی به‌عنوان کالایی صد درصد ایرانی از ظرفیت‌های قابل‌توجهی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی برخوردار است.
– ارائه صحیح از هنرهای سنتی در خارج از ایران جهت افزایش صادرات .

نظر مشتری